martonas napisał(a):

|
A takie kwoty skąd wziąłeś, bo wszędzie gdzie się pojawiały jakies sumy to było 300k za Jaliensa, 500k za Genkowa, dodaj sobie do tego ok. 700k odłożone na Meliksona to wychodzi ci 1,5 mln (czyli więcej niż latem) oraz weź pod uwagę że suma pensji Genkowa, Meliksona czy Jaliensa pewnie jest razem ze dwa razy wyższa niż kontrakty Brożków i Pawełka (a jeszcze ma bramkarz przyjsc), więc de facto wcale bilans budżetu nie wygląda tak radykalnie jak to próbujesz przedstawiać.
|
To należało się rozstac z boskim Diego Łobodzińskim, Superpippo Branco'nerim, Marco Kowalskim zwanym Barezim Północy czy tez kilkoma innymi wynalazkami i znaleźć im kluby na Marsie albo na Kamczatce. Dobra polityka transferowa to nie tylko dobrze kupić ale i szrotu się pozbyć. Wisła to Wisła a nie skład złomu

.