mitmichael napisał(a):

|
Niech jeszcze potwierdzi to oficjalna i mozemy sie pozbyc Łobodzinskiego - tylko czy Maaskant w ogole taka mozliwosc przyjmuje do wiadomosci.
|
nie możemy sie go pozbyć. wczoraj pokazał już próbkę swoich możliwości. on w tej rundzie wystrzeli i będzie wiodącą postacią w zespole

w lecie sprzedamy go za parę milionów do turcji i będzie na następne transfery. o kurde zagalopowałem się