Popieram !! Zarobione pieniądze a zainwestowane są kompletnie nieproporcjonalne do oczekiwań !! Co za tym idzie trudno o lepszą jakość sportową. Piszecie, że co by było jeśli Cupiał zainwestował by 2mln euro i okazało by się, że znów wtopiliśmy? Tego nie wiem, ale wiem, że jeśli sie nie zaryzykuje i nie wyda w końcu większej ilości kasy na naprawdę poważne wzmocnienia to pozostaniemy w polskiej szarej rzeczywistości, będziemy się bili z Lechem i Legią i to będą mecze na najwyższym poziomie jakie obejrzymy z trybun. Nie wspomnę już o tym iż nie zarobimy praktycznie nic, bo zarobić to można tylko w pucharach. Na tym niestety polega sport, zaryzykujesz to może coś wygrasz, nie zaryzykujesz to wogóle nie zaczynaj się w to bawić ....