Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42689
Stary 31.01.2011, 16:47
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post
Nie w tym rzecz czy jesteśmy śmieszni czy nie . Sęk tym, że w grudniu 2010 Basałaj opowiadał, że pieniądze na transfery będą, że właściciel nie poskąpi grosza. Pamietam jak dziś. Ale trafiła sie kolejna okazja (osłabienie - jak zwal tak zwał) i wpadło extra 2,5 melona ogórków za Brożków. Wtedy każdy normalny prezes wydaje pieniądze na wzmocnienia składu bo pieniądze są . Ile z tych 2,5 miliona dziś wydaliśmy 400.000 euro na Genkova, 200.000 euro na Jeliensa i 0 euro na Białoruska !! Jejjjkuuu !!! 600.000 euro !! Tyle co Amica na jednego Ubi ...cośtam. A w normalnym klubie to by przywalono na dwu extragrajców jeszcze 2 miliony i wtedy byłaby szansa na orgazm po skończonej lidze . Ale nie u nas ... I tak było z forsą za Głowę i za Marcelo ... O to chodzi tym śmiesznym ludkom o których nawijasz
Popieram !! Zarobione pieniądze a zainwestowane są kompletnie nieproporcjonalne do oczekiwań !! Co za tym idzie trudno o lepszą jakość sportową. Piszecie, że co by było jeśli Cupiał zainwestował by 2mln euro i okazało by się, że znów wtopiliśmy? Tego nie wiem, ale wiem, że jeśli sie nie zaryzykuje i nie wyda w końcu większej ilości kasy na naprawdę poważne wzmocnienia to pozostaniemy w polskiej szarej rzeczywistości, będziemy się bili z Lechem i Legią i to będą mecze na najwyższym poziomie jakie obejrzymy z trybun. Nie wspomnę już o tym iż nie zarobimy praktycznie nic, bo zarobić to można tylko w pucharach. Na tym niestety polega sport, zaryzykujesz to może coś wygrasz, nie zaryzykujesz to wogóle nie zaczynaj się w to bawić ....
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując