Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42684
Stary 31.01.2011, 16:33
Mishau napisał(a):Wyświetl post
Jesteście śmieszni. Jeszcze przed sparingiem z Valerengą nowe transfery były "cacy". Dostalismy w dupe 0:4 od wicemstrza Norwegii(przygotowania rozpoczęli duzo wczesniej niż my) z dwoma nowymi zawodnikami którzy przyjechali 12 godzin przed meczem i nagle transfery są beznadziejne. Nawet nie będe komentował tego bo zarobiłbym pewnie bana. Poproszę tylko żeby nowych zawodnikach oceniac po przynajmniej kilku OFICJALNYCH meczach, bo to co dzieje się na tym forum od jakiegoś czasu to paranoja. Od euforii do gnojenia wszystkich i wszystkiego w Naszym klubie...
Nie w tym rzecz czy jesteśmy śmieszni czy nie . Sęk tym, że w grudniu 2010 Basałaj opowiadał, że pieniądze na transfery będą, że właściciel nie poskąpi grosza. Pamietam jak dziś. Ale trafiła sie kolejna okazja (osłabienie - jak zwal tak zwał) i wpadło extra 2,5 melona ogórków za Brożków. Wtedy każdy normalny prezes wydaje pieniądze na wzmocnienia składu bo pieniądze są . Ile z tych 2,5 miliona dziś wydaliśmy 400.000 euro na Genkova, 200.000 euro na Jeliensa i 0 euro na Białoruska !! Jejjjkuuu !!! 600.000 euro !! Tyle co Amica na jednego Ubi ...cośtam. A w normalnym klubie to by przywalono na dwu extragrajców jeszcze 2 miliony i wtedy byłaby szansa na orgazm po skończonej lidze . Ale nie u nas ... I tak było z forsą za Głowę i za Marcelo ... O to chodzi tym śmiesznym ludkom o których nawijasz


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując