Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42683
Stary 31.01.2011, 16:25
mulda napisał(a):Wyświetl post
Kiedy zamyka sie okienko?

Moze uda sie jeszcze zwerbowac kogos z karta w reku za pol darmo "last minute" i okaze sie to strzalem w dziesiatke
W Polsce okienko zamyka sie w ostatnim dniu Lutego. W ligach Zachodnich dzisiaj o polnocy. Moze faktycznie uda sie Staszkowi znalesc jakas okazje, ale z Jego wczesniejszych wypowiedzi to wszystko wskazuje ze teraz dojdzie jeszcze tylko Melikson (jesli znow sie cos nieprzewidzianego nie wydarzy) i bramkarz a kolejne zakupy i wzmocnienia beda w lecie.
Odpowiedz cytując