mulda napisał(a):

Kiedy zamyka sie okienko?
Moze uda sie jeszcze zwerbowac kogos z karta w reku za pol darmo "last minute" i okaze sie to strzalem w dziesiatke
|
W Polsce okienko zamyka sie w ostatnim dniu Lutego. W ligach Zachodnich dzisiaj o polnocy. Moze faktycznie uda sie Staszkowi znalesc jakas okazje, ale z Jego wczesniejszych wypowiedzi to wszystko wskazuje ze teraz dojdzie jeszcze tylko Melikson (jesli znow sie cos nieprzewidzianego nie wydarzy) i bramkarz a kolejne zakupy i wzmocnienia beda w lecie.