kreseq napisał(a):

Niezle jaja na naszym meczu sparingowym.... Przeciwnicy sie obrazili i zeszli z boiska bo sedzia dal czerwona i zacytowal wczorajsze slowa Maciusia
|
A mnie rozwaliła ta akcja: "Szałachowski faulowany w polu karnym, piłka trafia do siatki, lecz sędzia gwiżdże... rzut karny"
Szkoda, że nie było relacji live z tego meczu
