Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7885
Stary 31.01.2011, 15:43
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Niezle jaja na naszym meczu sparingowym.... Przeciwnicy sie obrazili i zeszli z boiska bo sedzia dal czerwona i zacytowal wczorajsze slowa Maciusia
A mnie rozwaliła ta akcja: "Szałachowski faulowany w polu karnym, piłka trafia do siatki, lecz sędzia gwiżdże... rzut karny"

Szkoda, że nie było relacji live z tego meczu
Odpowiedz cytując