Wyświetl pojedynczy post
GBO
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42679
Stary 31.01.2011, 15:43
Markus. Jaki budżet na transfery ma Wisła?

Kupiliśmy już trzech zawodników, którzy mają szansę na podniesienie wyznawanego przez Ciebie poziomu sportowego.

Potrzebujemy wzmocnień na pozycje, na które pisałeś. OK.

Jakie według Ciebie CV powinni mieć piłkarze ( co za tym idzie - Ile kosztować ) żebyś nie napisał że nie potrzebujemy kolejnych łamag, które nie podniosą naszego poziomu sportowego?

Wiesz coś więcej niż inni forumowicze że uważasz że nas stać?

No chyba że zdajesz sobie sprawę że nie mamy tyle pieniędzy na transfery? W takim razie po co wypisywać o potrzebie kolejnych transferów?
Takie posty powinny być jak najbardziej tyle że w Nibylandi a nie w Polityce transferowej.

I pozwól że na koniec odbiję piłeczkę. A jakiej Wiśle Ty kibicujesz? Takiej, która po wydaniu 2 milionów Euro na sam zakup zawodników na cztery wymienione pozycje ( o kontraktach nie wspominam ), w przypadku braku sukcesów w Europie zbankrutuje bo nie będzie mogła dopiąć budżetu?

I jeszcze do tych krzyczących o wywalenie z klubu Łobodzińskiego, Jirsaka, Kowalskiego i innych.

Oni mają kontrakty. Podpisane na czas określony.
To tak jak byś cie podpisali umowę z Canal+ na 2 lata a po upływie roku chcieli umowę rozwiązać bez płacenia żadnych kar. Dacie radę?
Teraz podstawcie jako C+ zawodników a jako siebie klub. I nie piszcie bzdur o wywalaniu kogokolwiek z kadry.
Odpowiedz cytując