Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42677
Stary 31.01.2011, 15:33
Markus napisał(a):Wyświetl post
To jest realny obraz naszego obecnego zespołu. Nieźle opisuje go Uran235 . Więc gdy widzę demagogiczne i oderwane od rzeczywistości, życzeniowe próby udowadniania przez niektórych demagogów typu Martonasa lub Bonawentury, że jest inaczej i de facto lepiej, aby dalszych wzmocnień nie było, zastanawiam się, komu Wy kibicujecie? Czy na pewno coraz silniejszej, eliminującej braki Wiśle, czy też dochodom Cupiała lub budżetowi klubu, o którym tak naprawdę nie macie bladego pojęcia? A może Legii lub Lechowi?
Markus opowiadasz bzdury. Chyba nie po to jest ten temat, byśmy obrzucali się wyzwiskami, tylko komentowali politykę transferową klubu. Patrząc na to wszystko realnie, to nie ma szans by Wisła się jakkolwiek realnie wzmocniła prócz Meliksona w tym okienku transferowym.

I nikt nie mówi, że jest lepiej. Widzę, że nie jest dobrze, ale też nie jest tragicznie. Transfery są tu i teraz. Drużyna realnie się wzmacnia. Liczę jeszcze na Maora.

I owszem - kibicuję budżetowi klubu. Bo gdyby budżetem zajmowali się tacy ludzie jak Ty, to już Wisły dawno by nie było w Ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 31.01.2011 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując