Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
42676
31.01.2011, 15:28
Niech nikt mi nie mówi , że już dość transferów!!! Przydałby sie jeszcze jeden napadzior i jakiś boczny obrońca no i bramkarz oczywiście!!!
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80