Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9037
Stary 31.01.2011, 14:48
No i to jest bardzo dobre podejście. Trzeba się rozpychać łokciami żeby do czegoś dojść.
A przy okazji mam nadzieje, że nie jest mitomanem i umie grać w piłkę. Niech pokaże na co go stać.
..
Odpowiedz cytując