MCX napisał(a):

Cóż, osobiście nie chce mi się wierzyć, że za 200 tys euro kupimy klasowego bramkarza.
|
Ostatnio był do wyciągnięcia za darmo świetny jak na polskie warunki bramkarz, nazywał się Pawełek. Tylko dzięki niemu Wisła w obecnym okienku trzyma się tak wysoko w tabeli. Więc ja wierzę , że znajdziemy jakiegoś w miarę niedrogiego.