Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42672
Stary 31.01.2011, 14:42
MCX napisał(a):Wyświetl post
Cóż, osobiście nie chce mi się wierzyć, że za 200 tys euro kupimy klasowego bramkarza.
Ostatnio był do wyciągnięcia za darmo świetny jak na polskie warunki bramkarz, nazywał się Pawełek. Tylko dzięki niemu Wisła w obecnym okienku trzyma się tak wysoko w tabeli. Więc ja wierzę , że znajdziemy jakiegoś w miarę niedrogiego.
Odpowiedz cytując