Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42671
Stary 31.01.2011, 14:42
jova napisał(a):Wyświetl post
Ktoś krytykował transfer Meliksona z powodów sportowych? Raczej Siwakow to zagadka. Niewiele wiem o tym zawodniku, ale wierzę, że Holendrzy i spółka wiedzą co robią ściągając go do Wisły. Obawiam się jednak, że bardziej mógłby nam się przydać jeszcze jeden napastnik/skrzydłowy. Najlepiej szybkościowiec. Choćby to był jeździec bez głowy w stylu Paulisty lub Grosickiego, to bardzo by się przydał do robienia wiatru, bo poza Kirmem nie mamy z przodu nikogo dynamicznego. Rios i Żuraw nie mają przyspieszenia, a Genkova nie liczę, bo nie mam pewności czego się od niego spodziewać.
no właśnie, ja bym się bardziej martwił że nie mamy zmienników dla skrzydłowych niż o inne pozycje (oczywiście mówię o przyzwoitych zmiennikach a nie kopaczach typu Łobo, którzy grają tak jakbyśmy grali w dziesiątkę)
Odpowiedz cytując