Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42669
Stary 31.01.2011, 14:34
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję,że z tym Avdukicem to żart jakiś jest.Jużbym chyba prędzej wolał Peskovica.A ja i tak mam nadzieję,że sciągniemy tego Moreire z Benfiki..
Ani tego ani tamtego.Wole zeby dali szanse Kurto bo kiedy jak nie teraz ? kiedy on ma sie zgrac i byc 1 bramkarzem ? Trzeba zaryzykowac kto nie ryzykuje ten nie zyskuje.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując