BiałaGwiazda napisał(a):

|
Mam nadzieję,że z tym Avdukicem to żart jakiś jest.Jużbym chyba prędzej wolał Peskovica.A ja i tak mam nadzieję,że sciągniemy tego Moreire z Benfiki..
|
Ani tego ani tamtego.Wole zeby dali szanse Kurto bo kiedy jak nie teraz ? kiedy on ma sie zgrac i byc 1 bramkarzem ? Trzeba zaryzykowac kto nie ryzykuje ten nie zyskuje.