MCX napisał(a):

"no ale pytał o niego Partizan". Jak dla mnie to argument za tym aby go ściągać

bez badań, bez testów brać od razu. Przecież to o czymś świadczy./
Banja Luka- słyszę o tej miejscowości to ciary po plecach mi przechodzą. Bynajmniej nie ze względu na klub,który tam istnieje. Poza tym Milan przechodząc do nas chyba tez był uznawany za najlepszego grajka ligi Serbskiej. W ogóle kupmy wszystkich najlepszych bramkarzy z lig dawnej Jugosławii,wydamy z jakiejś 1 mln euro a nuż któryś będzie umiał bronić
