Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42667
Stary 31.01.2011, 14:07
MCX napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24545

30-letni Asmir Avdukić z Boraca Banja Luka otrzymał ofertę gry w Wiśle.

Zagrał w drugiej połowie towarzyskiego meczu z Polską, poniżej skrót spotkania:

http://www.youtube.com/watch?v=srWfJsEXXCA

Cóż, osobiście nie chce mi się wierzyć, że za 200 tys euro kupimy klasowego bramkarza.

Ten ma 30 lat i całą karierę spędził w lidze bośniackiej. Mówiąc delikatnie, jego kandydatura nie wygląda obiecująco.

.
"no ale pytał o niego Partizan". Jak dla mnie to argument za tym aby go ściągaćbez badań, bez testów brać od razu. Przecież to o czymś świadczy./

Banja Luka- słyszę o tej miejscowości to ciary po plecach mi przechodzą. Bynajmniej nie ze względu na klub,który tam istnieje. Poza tym Milan przechodząc do nas chyba tez był uznawany za najlepszego grajka ligi Serbskiej. W ogóle kupmy wszystkich najlepszych bramkarzy z lig dawnej Jugosławii,wydamy z jakiejś 1 mln euro a nuż któryś będzie umiał bronić
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując