Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
 
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42660
Stary 31.01.2011, 13:29
Mishau napisał(a):Wyświetl post
Jesteście śmieszni. Jeszcze przed sparingiem z Valerengą nowe transfery były "cacy". Dostalismy w dupe 0:4 od wicemstrza Norwegii(przygotowania rozpoczęli duzo wczesniej niż my) z dwoma nowymi zawodnikami którzy przyjechali 12 godzin przed meczem i nagle transfery są beznadziejne. Nawet nie będe komentował tego bo zarobiłbym pewnie bana. Poproszę tylko żeby nowych zawodnikach oceniac po przynajmniej kilku OFICJALNYCH meczach, bo to co dzieje się na tym forum od jakiegoś czasu to paranoja. Od euforii do gnojenia wszystkich i wszystkiego w Naszym klubie...
skoro oni są śmieszni to co dopiero ty skoro twierdzisz ze nowi zawodnicy przyjechali 12 godzin przed meczem
Odpowiedz cytując