emj10 napisał(a):

Tak mieszkania podrożały 200% i więcej w ciągu kilku lat. Pisałem o tym pracę licencjacką.
|
Mam porównanie z Krakowa z lat 2003 - 2010 - sam kupowalem mieszkanie- pomagalem w zakupie kilku osobom. Rok- 2003- 3.400 /m2, Rok 2006 - mieszkanie za 4.800- 5.300/m2 , ta sama okolica ten sam deweloper - listopad 2010 - 6.800/m2. Każdy wykres można naciagnać biorąc pod uwagę inne rejony miasta , innych deweloperów , oferujących inne standardy budynków więc mnie ten wykres nie przekonuje bo mam papiery na ceny które podałem