|
Czy wy naprawde wierzycie ze dobry trener ze slabych pilkarzy jest wstanie zrobic dobra druzyne .my mamy slabych pilkarzy i to nie wina trenera a efekt polityki klubu. Czy ktos z was spodziewa sie ze nagle maciek zacznie strzelac 20 bramek na sezon tak to byl napastnik bazujacy na szybkosci i byl w tym dobry .nasz lewy obronca ok pomocnik mial byc gwiazda pamietam te zachwyty na forum, ja widzialem go na niemieckiej murawie a to byl zadki widok .holendrom potrzeba pieniedy zeby sprowadzic pilkarzy bo wisla nazwa nie jest zachecic dobrych pilkarzy
|