Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42653
Stary 31.01.2011, 12:10
Ja nie rozumiem zawodu z powodu sprzedania Brożka, chimeryczny napastnik któremu zdarzyły się 2 sezony konia a tak to bez szaleństw macha łapami do pustej nie raz trafić nie mógł a tu rozpacz że nie do zastąpienia?
Ile bramek strzelił w tej rundzie z akcji

Genkov jeszcze nie grał nasi są na obozie dostali zupełnie inne dawki treningów(wywiad z Pajiciem) nowy system grania + testowanie zawodników.

Ludzie spokojnie na ocenę przyjdzie czas po rundzie wiosennej a nie jednej porażce w sparingu w zeszłym roku zremisowaliśmy z Liverpoolem na obozie i jak wyszło? Wszyscy wiemy.
Jak na Polską ligę okienko udanie z Holendrami na pokładzie Wisłą będzie działać w trybie tanio kupić drogo sprzedać jak cała Eredivisie

Nagle lament potem huraoptymizm a teraz znowu lament

Mamy ciekawą kadrę która musi się zgrać Maskant musi sparwdzić czy 4-3-3 ma szanse działania w PL a do tego potrzeba meczów sparingów.

Ciekawi mnie pozyskanie bramkarza czy też będzie to gracz z przeszłością w mocnej lidze i pucharach czy znak zapytania w stylu Jovanica.

Pozdrawiam i życzę spokoju.
Odpowiedz cytując