a_r_e_n_a napisał(a):

....a od razu widać, że ferie się zaczęły. Nalot tłuków i przygłupów. Dobrze, że Wisła długa przez cały kraj - dla każdego starczy miejsca by się słusznie utopić. Dzieci to są przygotowania, a patałachy to widujecie przed lustrem. Wstyd, że ktokolwiek może tak nazywać piłkarzy swojej "ukochanej" drużyny.
Według mnie transfery, jak na naszą ligę i poziom prezentowany przez Wisłę są bdb. Każdy z pozyskanych piłkarzy będzie wzmocnieniem. Widać co znaczą Nasi expiłkarze na zachodzie.
|
dokladnie ,chcecie ogladac piekny football to udajcie sie do Barcelony czy Madrytu ,placz ze straty 4 zawodnikow ,jeszcze niedawno wielu z was plulo na nich ze nie umieja prosto na bramke uderzyc, dosrodkowac dokladnie lub wymachuja tylko rekami, parenascie ostatnich stron to nadaje sie do "śmieszne filmiki ,obrazki.."