Baala napisał(a):

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem 
Transfer dobry to np. zostawienie Pawła i dokupienie mu Genkova.
|
A Ty nie rozumiesz ze nie kazdego da sie zatrzymac? Myslisz ze Marcelo grałby tu do konca kariery? Kazdy moment na jego odejscie byłby zły bo to podstawowy obronca. To samo z Pawłem.