Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42648
Stary 31.01.2011, 11:46
Baala napisał(a):Wyświetl post
A ty umiesz czytać ze zrozumieniem

Transfer dobry to np. zostawienie Pawła i dokupienie mu Genkova.

A Ty nie rozumiesz ze nie kazdego da sie zatrzymac? Myslisz ze Marcelo grałby tu do konca kariery? Kazdy moment na jego odejscie byłby zły bo to podstawowy obronca. To samo z Pawłem.
Odpowiedz cytując