Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42647
Stary 31.01.2011, 11:43
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
To może wyjasnisz co znaczy dla Ciebie transfer dobry? Może scharakteryzujesz zawodnika którego sprowadzenie można byłoby nazwać transferem dobrym?
A ty umiesz czytać ze zrozumieniem

Transfer dobry to np. zostawienie Pawła i dokupienie mu Genkova. To by było realne podniesienie poziomu

Sprzedaż Pawła i dokupienie Genkova to tylko uzupełnienie które może utrzymać zespół na dotychczasowym poziomie.
Dotychczasowy poziom to dalej porażki z Levadią i Karabachem
Ostatnio edytowane przez Baala : 31.01.2011 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując