PANDEM0NIUM napisał(a):

|
To może wyjasnisz co znaczy dla Ciebie transfer dobry? Może scharakteryzujesz zawodnika którego sprowadzenie można byłoby nazwać transferem dobrym?
|
A ty umiesz czytać ze zrozumieniem
Transfer dobry to np. zostawienie Pawła i dokupienie mu Genkova. To by było realne podniesienie poziomu
Sprzedaż Pawła i dokupienie Genkova to tylko uzupełnienie które może utrzymać zespół na dotychczasowym poziomie.
Dotychczasowy poziom to dalej porażki z Levadią i Karabachem