Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42644
Stary 31.01.2011, 11:30
Widać po ruchu na forum, że się ferie zaczęły...Akurat transfery dobre i nie wiem o co tutaj chodzi z tymi lamentami. Gówno mnie obchodzi, ile przegrywają w sparingach. Na koniec maja mają być nr 1 w tabeli ligi polskiej.
Odpowiedz cytując