Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42642
Stary 31.01.2011, 11:22
Tu nie chodzi o to że transfery słabe, bo prawdopodobnie na lige będą ok. Tu chodzi o to że powinno klub się prowadzić wyprzedając najsłabsze ogniwa i robić transfery dobre (takie jak w tym okienku), a nie wyprzedawać najlepszych i robić transfery dobre. W innym wypadku to nie ma sensu, bo nie podnosi sie poziomu drużyny, a jedynie sprawia że ten poziom nie opada już i tak ze słabego pułapu.
Odpowiedz cytując