Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9035
Stary 31.01.2011, 11:18
Pierwszy wywiad- "Wisła to tylko przystanek w mojej karierze"
Drugi wywiad- "Będę rządził na boisku"

Ja tutaj widze pewną tendencje,sami się przekonacie o czym mówie. Dzienniakarze też swoje dołożą, bo widzą, że można wiele ciekawych informacji wyciągnąć od Sivakova.
Odpowiedz cytując