|
Pierwszy wywiad- "Wisła to tylko przystanek w mojej karierze"
Drugi wywiad- "Będę rządził na boisku"
Ja tutaj widze pewną tendencje,sami się przekonacie o czym mówie. Dzienniakarze też swoje dołożą, bo widzą, że można wiele ciekawych informacji wyciągnąć od Sivakova.
|