Wyświetl pojedynczy post
lukas74
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42633
Stary 31.01.2011, 10:56
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Bośniacka ekstraklasa ma tak mizerny poziom,że trzeba być szaleńcem aby kogoś z niej sprowadzać, licząc,że będzie wzmocnieniem.

Prędzej bym się rozglądnął za jakimś napastnikiem, bo wobec kontuzji będzie dramat, a z bramkarzem dałbym spokój wszak to co mamy nie jest jakieś okropnie mizerne. Jak przez tak długi czas nie potrafiliśmy bramkarza ściągnąć to nie ma co w last minute się bawić.

Gdyby tak każdy myślał, to np Teplice w 2005 roku nie ściągnęłyby Dzeko, Lech- Stilica i wiele innych klubów , które sięgnęły po zawodników z ligi bośniackiej, a na zachodzie gra ich bardzo wielu i w przeciwieństwie do "gwiazd" z naszej ligi nie są ogórkami. Uważam ,że ten rynek trzeba penetrować, bo to że bośniacy grać w piłę potrafią to udowodili choćby w ostatnich el MŚ
Odpowiedz cytując