Wyświetl pojedynczy post
pepemell
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42632
Stary 31.01.2011, 10:54. cholera człowieka bierze!
wikink1
Tego co ty piszesz to ja cytuje "NIEROZUMIE". Nasze nowe transfery zagrały 40 minut w jednym sparingu. To jest fakt. Z każdym nowym meczem powinno być lepiej. Tym bardziej jeśli piłkarze będą pracować tak jak to Paljic określił w jednym z wywiadów. Wtedy będąc tylko wybieganym, a nie mając nawet tyle umiejętności stricte piłkarskich dadzą radę wygrać mistrza w naszej lidze. Tak cholernie Ty i tobie podobni chwalicie Brożka. Zobaczymy co pokaże w Turcji - póki co ma jedną fajną asystę, a to ma świadczyć że jest lepszy od Genkowa który strzelił 4 bramki? Zamiast ujadać wspierajcie drużynę, piłkarzy, bo gołym okiem widac że i trener i Vlacx próbują naprawić to co zostało zepsute pół roku temu. Ba, udaje im się to!
Odpowiedz cytując