Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mrKrolik
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
42631
31.01.2011, 10:47
Titto
napisał(a):
Taki jesteś wielki znawca?
A ile Borussia zapłaciła za Kagawe?
No właśnie...
Parę lat temu Pogoń Szczecin też inwestował w Brazylijczyków, a jaki efekt był sami widzieliśmy
mrKrolik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mrKrolik
Znajdź inne posty napisane przez mrKrolik