Wyświetl pojedynczy post
mrKrolik
Junior Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42631
Stary 31.01.2011, 10:47
Titto napisał(a):Wyświetl post
Taki jesteś wielki znawca?
A ile Borussia zapłaciła za Kagawe?
No właśnie...
Parę lat temu Pogoń Szczecin też inwestował w Brazylijczyków, a jaki efekt był sami widzieliśmy
Odpowiedz cytując