|
....a od razu widać, że ferie się zaczęły. Nalot tłuków i przygłupów. Dobrze, że Wisła długa przez cały kraj - dla każdego starczy miejsca by się słusznie utopić. Dzieci to są przygotowania, a patałachy to widujecie przed lustrem. Wstyd, że ktokolwiek może tak nazywać piłkarzy swojej "ukochanej" drużyny.
Według mnie transfery, jak na naszą ligę i poziom prezentowany przez Wisłę są bdb. Każdy z pozyskanych piłkarzy będzie wzmocnieniem. Widać co znaczą Nasi expiłkarze na zachodzie.
|