Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42627
Stary 31.01.2011, 10:24
CO jest dla Ciebie udanym okienkiem transferowym .......Odeszlo 4 i przyszlo tylu .CZY SA LEPSI NO NIEWIEM OBY BYLI. Jesli masz na mysli to co dzialo sie w Wisle przez te kilka ostatnich lat czyli wyprzedasz tego co sie da...... .owszem gorzej byc nie moze bo niema juz kogo sprzedac .TEGO CO NAPISALES NIEROZUMIE/ KOGO WY BYSCIE CHCIELI/ wnioskuje ze reprezetujesz zarzad .
Odpowiedz cytując