Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
42625
31.01.2011, 10:15
Chwalmy Basałaja dalej i podniecajmy się nowymi pożal się Boże piłkarzynami z promocji. Dobre transfery zrobiono. Na pewno do pucharów zajdziemy. Póki co szykuje się wiosną znowu wpier... za wpier... w polskiej buraczanej lidze.
FooFighter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FooFighter
Znajdź inne posty napisane przez FooFighter