Wyświetl pojedynczy post
FooFighter
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42625
Stary 31.01.2011, 10:15
Chwalmy Basałaja dalej i podniecajmy się nowymi pożal się Boże piłkarzynami z promocji. Dobre transfery zrobiono. Na pewno do pucharów zajdziemy. Póki co szykuje się wiosną znowu wpier... za wpier... w polskiej buraczanej lidze.
Odpowiedz cytując