Titto napisał(a):

Szkoda, że my się tym Łotyszem nie zainteresowali.
Mógłby to być dobry partner dla Genkova.
Może chłopak okazać się jeszcze lepszy od Rudnevsa.
|
W ogóle uważam,że jednym z elementów naszej polityki transferowej powinno być podpisywanie wybijających się grajków z lig typy łotewska,litewska,mołdawska,gruzińska. Kasy zapewne jakiejś wielkiej by nie kosztowali,to samo w utrzymaniu a sprawdzać warto. W każdym razie te rynki powinny być opanowane przez naszych scautów szczególnie.