Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42622
Stary 31.01.2011, 09:55
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Bośniacka ekstraklasa ma tak mizerny poziom,że trzeba być szaleńcem aby kogoś z niej sprowadzać, licząc,że będzie wzmocnieniem.

Prędzej bym się rozglądnął za jakimś napastnikiem, bo wobec kontuzji będzie dramat, a z bramkarzem dałbym spokój wszak to co mamy nie jest jakieś okropnie mizerne. Jak przez tak długi czas nie potrafiliśmy bramkarza ściągnąć to nie ma co w last minute się bawić.
Dokładnie tak myslę. Weźcie pod uwage fakt że przy systemie 4-3-3 jaki obecnie preferujemy (co w rzeczywistości jest 4-5-1) napastnik musi byc w świetnej formie bo jest w przodzie sam i musi strzelać bramki. Genkov 2 słabe mecze i po nim. A nasi pomocnicy (5 w sordku) to jest zupełne nieporozumienie narazie. zero kreatywności tylko zamieszanie bezsensowne i nic z tego nie wychodzi. nawet bronic nie potrafia. Więc nie wiem czy system 4-5-1 bez swietnego napastnika ma sens. No ale może z czasem zacznie to jakos wyglądać.
Odpowiedz cytując