montypajton napisał(a):

Nie no, mam wrażenie, że się "trochę" zapędziłeś Zim Zum. Sugerujesz,że sparingpartnerów dobiera się na podstawie ich wyników w innych sparingach Czyli zakładając, że Wisełka zdobędzie MP, nikt nie zagra w lato sparingu z mistrzem Polski bo przecież zimą Wisła dostała 4:0 i 2:0 w jakimś tam Copa del Sol, o którym nawet byśmy nie wiedzieli że istnieje, gdyby nie obóz w Hiszpanii.
Kartą przetargową jest aktualna dyspozycja w lidze i sukcesy na arenach krajowych a nie w sparingach. Wisła jest w trakcie przebudowy, to logiczne że nie osiąga wyników w sparingach, i że może jej się noga powinąć.
|
No właśnie i jakie mamy niby te sukcesy na arenie międzynarodowej w ostatnich latach ? Co roku kompromitacja. Poza tym czy uważasz, że drużyny niemieckie czy powiedzmy rosyjskie grają z mistrzami np. Kazachstanu ?
Cytat:
|
Sorry Zim Zum, ale tekst że zawodnicy nie przyjdą do Wisły przez te wyniki to już totalna bzdura. Tak, lepiej grać w 2. Bundeslidze niż w Wiśle. Czemu? Bo przecież Wisła dostaje baty w sparingach.....No comment.
|
No a po co mają iść do Wisły ? "Przyjdź do nas, zajmiemy drugie miejsce w śmiesznej lidze zaraz odpadniemy z pucharów i będzie elegancko."
Mnie chodziło o to jaki generalnie pozostawiamy po sobie obraz w europie. Czy to w meczach pucharowych czy w sparingach.