Lysy napisał(a):

|
Zarówno mentalnie i jako wzmocnienie skrzydeł których obecnie nie posiadamy. Kosowski dał nam tyle wspaniałych chwil swoimi asystami i golami dla Wisły, fajnie jakby prezes się zrewanżował i wyciągnął do niego pomocną dłoń w tej trudnej dla niego sytuacji.
|
Uważasz, że prawie 34 letni piłkarz byłby wzmocnieniem Wisły Kraków? Tym bardziej na pozycji skrzydłowego. Chociaż w przeszłości dał wiele trzeba iść do przodu i skończyć z pomysłami "wielkich" powrotów, bo to nic nie da. W przypadku "Kosy" to byłoby to już trzecie wejście do tej samej rzeki - co uważam za totalną głupotę.