Drozd oglądałeś cały mecz? Kurto na samym początku miał 2 "wyplucia" piłki później mu szło dobrze, ale pewnie myślisz że inny bramkarz wyłapałby wszystkie bramki no nie? Zastanówcie się czasem co piszecie i czytajcie ten temat wstecz bo niektórzy się już powtarzają i piszą to co już było
skeba mam prośbę naucz czytać się ze zrozumieniem i nie opisuj zdań wyrwanych z kontekstu:
„Jak oceniam nowych piłkarzy? Potwierdzili swoje umiejętności, o których wiedzieliśmy, poczekajmy jednak, są z nami dopiero od dwóch dni”
Sam trener podkreśla to o czym wielu zapomina, kolesie raptem 2 dzień z nami są a wy oczekujecie że zagrają super. Wy skupiacie się tylko na tym co złe a nie to co dobre a było we wczorajszym takie cuś dobre

mianowicie nie graliśmy dzid a to już spora zmiana jakby nie było. Ale co tam najlepiej to jest narzekać no nie?