Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#712
Stary 31.01.2011, 09:17
Drozd oglądałeś cały mecz? Kurto na samym początku miał 2 "wyplucia" piłki później mu szło dobrze, ale pewnie myślisz że inny bramkarz wyłapałby wszystkie bramki no nie? Zastanówcie się czasem co piszecie i czytajcie ten temat wstecz bo niektórzy się już powtarzają i piszą to co już było


skeba mam prośbę naucz czytać się ze zrozumieniem i nie opisuj zdań wyrwanych z kontekstu:
„Jak oceniam nowych piłkarzy? Potwierdzili swoje umiejętności, o których wiedzieliśmy, poczekajmy jednak, są z nami dopiero od dwóch dni”
Sam trener podkreśla to o czym wielu zapomina, kolesie raptem 2 dzień z nami są a wy oczekujecie że zagrają super. Wy skupiacie się tylko na tym co złe a nie to co dobre a było we wczorajszym takie cuś dobre mianowicie nie graliśmy dzid a to już spora zmiana jakby nie było. Ale co tam najlepiej to jest narzekać no nie?
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 31.01.2011 o godz. 09:27.


Odpowiedz cytując