CarloResoort napisał(a):

Red Devils Chojnice - Wisła Krakbet Kraków 2-2
Niestety nasi futsalowcy zagrali jak cioty ostatnie minuty... i od stanu 2-0 dla Wisły niestety doprowadzili do stanu 2-2 :/. Remis coraz bardziej oddala od sukcesu...
|
Prawdę mówiąc w końcówce meczu zastanawiałem się czy oni w ogóle chcą ten mecz wygrać bo odpuścili grę niemal całkowicie ;/