Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4135
Stary 31.01.2011, 02:02
Dla mnie sprawa jest prosta
Klub nie wie kiedy oddadzą stadion / czy oddadzą jedną trybunę / dwie / czy żadnej.
Stąd problem bo teraz muszą w ciemno ułożyć ceny. Bo załóżmy że założą że miasto nie wyrobi się z oddaniem choćby jednej trybuny i dadzą bilety przykładowo po 30 zł i karnet 150. I teraz zaczyna się komedia.. na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek pojawia się info że trybuna zostanie oddana do użytku czyli mamy + 6 bądz ponad 9 tyś miejsc dodatkowych. Ewentualnie aż 15 tyś miejsc!!! I wtedy co logiczne cena za bilet / karnet diametralnie spada . Tzn powinna spaść, ale już będzie za pózno i trudno tu winić klub bo są w takiej samej dupie jak i my i w żadne zapewnienia ze stron władz miasta co pokazało życie już liczyć nie mogą.
Gdyby mieli sprawę postawioną jasno to nie byłoby problemu. Tak czy siak mogą i nawet jutro dać info o cenach bo nic i tak się nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 31.01.2011 o godz. 02:17.
Odpowiedz cytując