|
Ciekawe kiedy wpadniecie na to, ze to w polskiej lidze grają traktorzyści i wywyższanie się nad ligami norweskimi, litewskimi czy białoruskimi jest zwykłym przejawem tzw.polactwa i niczym nieuzasadnionej megalomanii.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|