Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 30.01.2011, 23:26
Juz sobie wyobrazam jakie opinie bylyby po tym meczu, gdyby trenerem byl Skorza ...

Jesli nie jestesmy przygotowani(ale w takim przypadku, to kompletna amatorka), to po kiego bierzemy udzial w takim turnieju? Maaskant chyba wiedzial na co sie porywa. Druga rzecz, co juz bylo poruszane wielokrotnie...obcokrajowcy(tacy, ktorych zatrudniamy. tj. bardzo przecietni lub wrecz slabi, z malym wyjatkiem) nie beda umierac za Wisle. Dla mnie wstyd, bo wynik mimo wszystko idzie w swiat. Na dzisiaj nie mamy czego szukac w Europie, nawet w rywalizacji z ogorkami z Azerbejdzanu czy innej Estonii.

P.S - O naszej lidze sie nie wypowiadam, bo MP mozna zdobyc 12-13 srednimi pilkarzami.
Odpowiedz cytując