Austerlitz napisał(a):

|
Dzisiaj Jeliens zakumał co zrobil podpisując kontrakt w Polsce. Pewnie chlop schleje dzisiaj ryja z rozpaczy.
|
Post miesiąca hahah ! Leże i kwiczę
Jedyne co pozytywne to to,że Maask zobaczy ,że Branco,Łobodziński,Jirsak,Żurawski i Garguła pasują do pierwszej 11 jak świnia do siodła.