Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#675
Stary 30.01.2011, 23:10
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj Jeliens zakumał co zrobil podpisując kontrakt w Polsce. Pewnie chlop schleje dzisiaj ryja z rozpaczy.
Post miesiąca hahah ! Leże i kwiczę

Jedyne co pozytywne to to,że Maask zobaczy ,że Branco,Łobodziński,Jirsak,Żurawski i Garguła pasują do pierwszej 11 jak świnia do siodła.
Ostatnio edytowane przez blanco : 30.01.2011 o godz. 23:13.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując