Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42606
Stary 30.01.2011, 23:03
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Dobra to może już będziemy obstawiać do której kolejki zostanie na stanowisku trener Maaskant i Stan Valckx ? Za mało entuzjazmu jest w was ;p Polityka tak jak mówiłem jest fatalna i wyniki będą fatalne ;] Nie należy się podniecać Genkovem, bo to jest uzupełnienie luki po Brożku i nie oszukujmy się ale Genkovowi strasznie dużo do Brożka brakuje ... jeśli Genkov strzeli w tej rundzie max 5 goli to będzie sukces. Dlaczego tylko 5 ? Bo nie będzie miał więcej sytuacji, bo nasi skrzydłowi grają przeciętnie ;] nie potrafią 1 vs 1 wygrać. Brakuje nam własnie takiej gwiazdy z boku a'la Grosicki, Błaszczykowski, Kalu Uche, Kosa czy Paulista ;]
Z czystej ciekawości, widziałeś chociaż parę meczy z jego udziałem? czy patrzysz po statystykach które ktoś kiedyś wstawiał na forum? bo pewnie zauważyłeś, że Genkov nie grał ostatnio dużo, ale to wynikało z dość dużej konkurencji na jego pozycji w byłym klubie. i zgodzę się także z tym że dużo bramek nie nastrzelał, ale nie ma zawodnika na świecie który by nie grał prawie w ogóle, wchodził na kilkanaście/kilkadziesiąt minut w meczu i strzelał multum bramek.
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując