Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 30.01.2011, 23:03
Proud napisał(a):Wyświetl post
Szczepanwiślak - masz charakterystyczny styl postów specyficzny, taki..."gazetowy". Naprawdę fajnie się czyta. Piszesz jak rasowy żurnalista.
Też chciałem to samo napisać. Lekkie pióro to naprawdę wielki dar, a jego brak jest szczególnie widoczny w tej chwili w... "temacie politycznym" Ja niestety odziedziczyłem po ojcu styl pisania zdaniami wielokrotnie złożonymi

A co do transferów zagranicznych to widzę, że rynek się jednak uspokoił i nawet kluby rządzone przez szejków nie wyrzucają grubych milionów w eter.
Odpowiedz cytując