Też chciałem to samo napisać. Lekkie pióro to naprawdę wielki dar, a jego brak jest szczególnie widoczny w tej chwili w... "temacie politycznym" Ja niestety odziedziczyłem po ojcu styl pisania zdaniami wielokrotnie złożonymi
A co do transferów zagranicznych to widzę, że rynek się jednak uspokoił i nawet kluby rządzone przez szejków nie wyrzucają grubych milionów w eter.