Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#662
Stary 30.01.2011, 22:28
trzeba na Polaków stawiac jak 10-12 lat temu kiedy to z pucharów odpadaliśmy późną jesienią albo raz po nowym roku (Lazio) , Ci obcokrajowcy za Wisłe umierac nie będą
Odpowiedz cytując