Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#659
Stary 30.01.2011, 22:16
Bambo1906 napisał(a):Wyświetl post
A może po prostu uznajmy ten "sparing" jako wewnętrzną gierkę 11 vs. 11 jak na treningu? ;D
Takie podejście do sprawy gwarantowałoby nam możliwość wystawienia w lidze składu, który pojechał nas czwórką ... aż tak pięknie nie ma ...

Cóż, mam tylko nadzieję, że po zmianie Skorży nie usłyszę już nigdy, że popełniono błędy w przygotowaniach ...
Odpowiedz cytując