Bambo1906 napisał(a):

|
A może po prostu uznajmy ten "sparing" jako wewnętrzną gierkę 11 vs. 11 jak na treningu? ;D
|
Takie podejście do sprawy gwarantowałoby nam możliwość wystawienia w lidze składu, który pojechał nas czwórką ... aż tak pięknie nie ma ...
Cóż, mam tylko nadzieję, że po zmianie Skorży nie usłyszę już nigdy, że popełniono błędy w przygotowaniach

...