Temat
:
Gdzie jadacie ?
Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
248
30.01.2011, 22:04
wiślak 86
napisał(a):
Jot może nie jestem jakimś częstym bywalcem tych miejsc ale opinie są delikatnie mówiąc różne.
http://www.e-krakow.com/lokal/790-zb...Cenia_cafe_bar
podobne są o tej drugiej knajpce. cóż zależy na kogo się trafi...
Albo wpisy generuje konkurencja...
Ja tam zadowolony zawsze byłem z ich usług, podobnie jak kobiety, które były ze mną. Do tych knajp raczej nie idzie się na obiad, ale na "lekkie" rzeczy typu koktajle, kawa czy lody.
Jot
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jot