Wyświetl pojedynczy post
Jot
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#248
Stary 30.01.2011, 22:04
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Jot może nie jestem jakimś częstym bywalcem tych miejsc ale opinie są delikatnie mówiąc różne.
http://www.e-krakow.com/lokal/790-zb...Cenia_cafe_bar
podobne są o tej drugiej knajpce. cóż zależy na kogo się trafi...
Albo wpisy generuje konkurencja...
Ja tam zadowolony zawsze byłem z ich usług, podobnie jak kobiety, które były ze mną. Do tych knajp raczej nie idzie się na obiad, ale na "lekkie" rzeczy typu koktajle, kawa czy lody.
Odpowiedz cytując