Mam problem. Zacząłem karierę na czystej grze (bez patcha) i po trzech sezonach mam buga z wysypywaniem się ekranu treningu, tak jakbym nie miał ani jednego trenera w klubie. Czy jak ściągnę odpowiedni patch to zmiana będzie uwzględniona w tym zapisie czy muszę cisnąć od nowa?
Cytat:
|
UWAGA! Po zainstalowaniu łatki radzimy zrestartować komputer i wyczyścić cache gry. Następnie można wczytać save'a lub rozpocząć grę od nowa. Zmiany zawarte w łatce będą aktywne i zadziałają na zapisanym stanie gry.
|
Dobra, chyba będzie OK.
---
Gram sobie Wisełką już czwarty sezon, rozpoczynam 2013/14, to mój skład:
Nie mam zielonego pojęcia skąd tylu forumowiczów ma tak duży budżet, ja przez trzy sezony budowałem skład jedynie w oparciu o transfery bezgotówkowe, a ochłapy rzędu 100-200 tys. € na sezon inwestuję w młodzież. Zajmowałem kolejno 3., 2. i 1. miejsce w lidze, póki co osiągnąłem 1/16 LE. Na rozbudowę szkółki i obiektów nie ma pieniędzy

Lech i Legia robią transfery po kilka milionów euro na okienko co sezon, nie wiem skąd biorą tyle funduszy.