piotrek chicago napisał(a):

nie moge znalesc szalika dla syna a wiem ze wyszly jakies szaliczki dla dzieci jezeli ktos znalazl ten temat albo ma zdjecie to prosze o wrzucenie pozdrawiam
sprawa o tyle wazna ze zona chce go przeciagnac na inna strone barykady!!!
|
http://www........./gallery/supporters/725/pb210078.JPG tutaj dzieciaki dostały fajne szaliki
"Kto kocha ten wierzy, siła w młodzieży"
wiadomo co wpisać na miejscu kropek
