Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20565
Stary 30.01.2011, 21:57
piotrek chicago napisał(a):Wyświetl post
nie moge znalesc szalika dla syna a wiem ze wyszly jakies szaliczki dla dzieci jezeli ktos znalazl ten temat albo ma zdjecie to prosze o wrzucenie pozdrawiam
sprawa o tyle wazna ze zona chce go przeciagnac na inna strone barykady!!!
http://www........./gallery/supporters/725/pb210078.JPG tutaj dzieciaki dostały fajne szaliki
"Kto kocha ten wierzy, siła w młodzieży"

wiadomo co wpisać na miejscu kropek
Powód: skwk ;)
Ostatnio edytowane przez master17 : 30.01.2011 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując