Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#651
Stary 30.01.2011, 21:57
Em, przepraszam, że zapytam, ale czego Wy się spodziewaliście. Przejrzyjcie skład obrony, obsadę bramki. W dwóch sparingach zagrał tam jeden obrońca z prawdziwego zdarzenia- niecałe 60 minut. W dodatku na bramce mamy eksperymenty a nie golkipera. W naszej przaśnej lidze tym pseudo-obrońcom jest trochę łatwiej, w zalewie mizerii mogą się zamaskować. Ale wiadomo, że jak zagramy z drużyną, w której grają piłkarze bez przedrostka "para" to przy takiej obronie wjeby mamy jak w banku. Dojdzie Chavez, dokupimy bramkarza i bocznego obrońcę, trener to poukłada- wtedy można się czegoś lepszego spodziewać. A narazie możemy się śmiało przyzwyczaić do batów zbieranych w sparingach. To nawet nie będzie wynikało z naszej ogólnej gry tylko z liczby błędów indywidualnych popełnianych przez pseudo obrońców.

Co do gry ofensywnej- nie mieliśmy napastnika, a 90 minut na murawie spędził Łobodziński- na dobrą sprawę w ofensywie mogliśmy wystawić dwie tyczki, efekt byłby podobny. także brak bramek też ie jest żadnym zaskoczeniem.

Nie ekscytujcie się, bo nie ma czym. Nie mamy do czynienia z niczym, czego nie powinniśmy się spodziewać od paru tygodni albo i dłużej. Jeżeli ktoś myślał, że przylot Jaliensa albo Genkowa nagle magicznie odmieni Bunozę w piłkarza, to powinien dać sobie spokój z piłką, pójść do sklepu elektronicznego, kupić konsolę i nowe pokemony i tam zająć się trenowaniem. Zdecydowanie mniej frustracji a i z czasem można zacząć czerpać z tego satysfakcję.
Odpowiedz cytując