Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
eto22
Member
Od: 08.2010
Offline
#
8885
30.01.2011, 21:43
Gdybym był bogaty kupiłbym tego Nielsena z Valarengi, gość ma 17 lat dopiero, a jeździł z naszymi miszczami jak chciał.
eto22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eto22
Znajdź inne posty napisane przez eto22