Wyświetl pojedynczy post
eto22
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8885
Stary 30.01.2011, 21:43
Gdybym był bogaty kupiłbym tego Nielsena z Valarengi, gość ma 17 lat dopiero, a jeździł z naszymi miszczami jak chciał.
Odpowiedz cytując