Wyświetl pojedynczy post
ponury
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5327
Stary 30.01.2011, 21:42
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Trumna to zlo i zapamietaj to

Co do gry po 10 sezonach, jak pisalem : Gra sie moze i fajnie ale Polakow w skladzie nie mialem w ogole.
Zapycha sie zgodnie z regulaminem kim sie da z Polski, a reszta to regeny wyciagniete w wieku 16-17 lat.
Da sie sprowadzic gwiazdy jesli klub ma odpowiednia renome, da sie tez wygrywac LM itp, ale mimo rozwinietego klubu na maxa, kupy kasy i wielkiego stadionu gra nie generuje odpowiednich juniorow z Polski. Dochodzi do tego ze w 10 max 15 sezonie nie grasz Polakami, a reprezentacja u mnie zladowala na 110 miejsce w rankingu Fifa...
Obawiam się, że w realu nie trzeba będzie czekać nawet 5 sezonów na 110 miejsce...

Z działu niefart - dwa mecze z rzędu z Chelsea, w obu strata gola po odbiciu się piłki od słupka i potem od pleców bramkarza. Ciekawostka - oba po 0-1.
Ty sam Boże jakoś jest zawsze sprawiedliwy,
Ty wyniszcz aż do szczętu ten naród złośliwy.

Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego.
Odpowiedz cytując